lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Noteikumi

Privātuma politika

Privātuma atruna nosaka SIA „GeoStar”  saistībā ar  mājaslapu www.geostar.lv (turpmāk – mājaslapa). Mājas lapā apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Eiropas Savienības un Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Mājas lapā un datu glabāšanā ir veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot mājaslapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim sniegt apmeklētājiem pieprasīto informāciju, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu.

SIA „GeoStar” pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā mājaslapā bez Jūsu piekrišanas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat SIA „ GeoStar” tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un citiem normatīvajiem aktiem. Sniegtā informācija tiks izmantos tikai tiem ieguves mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt. Pēc Jūsu pieprasījuma esam gatavi sniegt pilnīgāku informāciju par Jūsu personas datiem un to apstrādi.

Jautājumos, kas saistīti ar personas datu apstrādi, aicinām sazināties ar SIA „GeoStar”, rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@geostar.lv, vai iesniedzot attiecīgu iesniegumu.

SIA „GeoStar”  rīcībā esošie personas dati tiek glabāti, līdz tiek sasniegts to apstrādes nolūks vai normatīvajos aktos paredzēto laiku. Pēc tam dati tiek dzēsti, ja vien normatīvajos aktos nav paredzēts ilgāks datu glabāšanas periods.Norēķinu veidi.
 
Visas preču cenas norādītas EUR ar ietvertu pievienotās vērtības nodokli - PVN (21%).  Firma patur tiesības izmainīt cenu bez brīdinājuma, ja tiek izmainīti nodokļi no valsts puses.
Par precēm var norēķināties sekojošos veidos:

  • Skaidrā naudā: saņemot preci GeoStar SIA birojā. Kopā ar preci jūs saņemat kases čeku un preču pavadzīmi
  • Ar bankas karti: saņemot preci GeoStar SIA birojā. Kopā ar preci jūs saņemat kases čeku un preču pavadzīmi
  • Bankas pārskaitījums: Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemat rēķinu, tiklīdz tas tiek apmaksāts, notiek preces piegāde (par to papildus vienojoties).  Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat rēķina oriģinālu un preču pavadzīmi.
  Pastāvīgiem GeoStar SIA klientiem tiek dota iespēja iegādāties preci ar pēcapmaksu.

Distances līgums


Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu” klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

GeoStar SIA ( www.geostar.lv) patur tiesības atteikt šī līguma izpildi, ja nav saglabāts pirkumu apliecinošs dokuments, vai prece glabāta vai ekspluatēta neatbilstoši.

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu info@geostar.lv vai pa tālr. + 371 67 615 233.

Par preci samaksātā nauda tiks atgriezta Jums personiski vai ar pārskatījumu. Ja maksa par pirkumu tika veikts ar pārskatījumu, arī nauda pēc preces atgriešanas tiks atgriezta Jūsu bankas kontā.

Kā iepirkties?


Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš klients, un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.
Lai ātrāk atrastu vajadzīgo, izmantojiet meklēšanas funkciju, ievadot atslēgvārdu vai konkrētu Jūs interesējošā modeļa numuru.

Pasūtījumus var veikt:
  • jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā;
  • zvanot darba dienās no 09.00 līdz 17.30 pa tālruni + 371 67 615 233.

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09.00 līdz 17.30. Pēc pasūtījuma apstrādes ar Jums sazināsies GeoStar SIA pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.
GeoStar SIA patur tiesības atsevišķus pasūtījumus - (daudz preču pozīcijas, liels pasūtījuma apmērs, liela kopsumma) apstrādāt tikai pēc apmaksas saņemšanas.

Preču cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli ( PVN) 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi.

Ja precei ir piemērota akcijas cena, tad tā ir spēkā jebkuram pircējam un tā ir aktuālā pārdošanas cena. Gadījumā,  ja spēkā ir vairākas atlaides vai akcijas cenas tad tās nesummējas, bet spēkā ir lielākā.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzvērtīgu vai saņemšanu līdz ar jaunu preču pievedumu.

 
Preču piegāde


Piegādes iespējas un izmaksas  var uzzināt, sazinoties ar mums pa tālr. + 371 67 615 233.

Veiksmīgus pirkumus.
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 geostar.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta