lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Noma

NOMA! Līnju lāzernivelieris Maxi Liner FL-60

NOMA! Līnju lāzernivelieris Maxi Liner FL-60

kods:
ražotājs: geo-FENNEL
Ir noliktavā 1 gab.
nomas cena diennaktī12.00 €
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 11.08.2020.
Noliktavas atlikumam ir informatīvs raksturs.

       Automātisks,     elektroniskas   līmeņošanas,     svītras projekcijas    lāzera    nivelieris FL-60 MaxiLiner komplektā ar lāzera stara uztvērēju ir ideāli piemērots celtniecības un apdares darbiem iekštelpās.
       
       Precizitāte: +/-1 mm / 10 m.
       Darbības distance vizuālā režīmā: 10-15 m
       Darbības distance ar uztvērēju FR55: līdz 80 m
       

      Instruments ir radīts darbam telpās, bet atceroties, ka viņš nav aizsargāts pret lietu un sniegu, to var lietot arī ārpus telpām un veikt visus klasiskās nivelēšanas darbus. Tur palīdzēs komplektā iekļautais iztvērējs FR55.

      Instrumentā iebūvētais sensors neļaus Jums strādāt ar kļūdu. Pie pirmās izkustināšanas instruments izslēgsies un pados Jums signālu obligātai sākuma augstuma pārbaudei.
      Iekārto griestu uzstādīšana, tapešu līmēšana, flīžu klāšana sienām un grīdām, logu un durvju iebūvēšana – tas ir tikai mazs instrumenta iespēju uzskaitījums.
      Pateicoties šim instrumentam Jūsu darba efektivitāte paaugstināsies 3 ÷ 6 reizes.

      Instruments nodrošina pa vienam vai vienlaicīgi četras neatkarīgas lāzera staru līnijveida projekcijas – divas horizontālas (stara atvērums katram 130°) un četras vertikālas (130° katru), savstarpēji par 90° vērstas. Tās izpilda stūreņa funkcijas būvējot ēku starpsienas, uzstādot noliktavu plauktu un izstāžu stendu sistēmas.

     Instruments sevišķi efektīvs montējot piekārtos griestus, veicot flīzēšanas un iekārtu montāžas darbus.

Vertikālo līniju krustpunkts uz griestiem un stars uz leju no pamatnes pilnībā aizvieto svērteni.  Darbības diametrs ar komplektā ietilpstošo uztvērēju ir līdz 80 m (!!!).  

   Precīzijas smalkās horizontālās vizēšanas mezgls ļauj ātri un ērti veikt staru un objektu savietošanu arī 50 m attālumā.


Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 geostar.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta