lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Lāzera tālmēri

JAUNUMS! Hibrīda bezreflektora lāzera tālmērs TruPulse 200h

JAUNUMS! Hibrīda bezreflektora lāzera tālmērs TruPulse 200h

kods:
ražotājs: Laser Tehnology
Uz pasūtījumu

Jautāt cenu


E-pasts: *
Kontakta tālrunis:

      Kompānijas Laser Technology Inc. bezreflektora tālmērs TruPulse 200h ir pasaulē pirmais hibrīda tālmērs – distancēs līdz 100 m fāžu režīmā tas nodrošina 1,5 mm precizitāti un distancēs līdz 500 m impulsu režīmā 2 - 4 mm precizitāti.
     Kā visi TruPulse 200 sērijas lāzeratālmēri tas mēra horizontālo, slīpo un vertikālo distanci pateicoties iebūvētajam inklinometram.       

Ražotājs tālmēru nodrošina ar jaunu bezmaksas WorkSite App programmatūru, lai paplašinātu TruPulse 200h iespējas un padarītu profesionāļiem ikdienas darbu vieglāku, drošāku un efektīvāku. Korpusa dizains izstrādāts ar izturīgu putekļu/ ūdens necaurlaidīgu dizainu skarbām vidēm. Instruments ir viegli integrējams arī ar jūsu pašreizējo GPS / GNSS tehnoloģiju un programmatūru  /  lietotnēm, nodrošinot ne tikai nepārspējamu precizitāti, bet arī to pieejamību.

Galvenās funkcijas:

Hibrīda mērīšanas tehnoloģija (HMT): apvieno āra tālmēra impulsu tehnoloģiju ar iekštelpu attāluma mērītāju fāzes tehnoloģiju.
Precizitāte: sasniedz precizitāti no milimetra līdz centimetram.
Heads-Up (HUD) displejs: īpaši spilgts un kontrastains displejs, labi nolasāms visos darba vietas apgaismojuma apstākļos – gan iekštelpās, gani ārā!
Veidots smagiem darba apstākļiem: paredzēts ikdienas lietošanai skarbos apstākļos ar īpaši izturīgu IP67 putekļu un ūdens necaurlaidīgu konstrukciju mūsdienu aktīvajam darbaspēkam.
Bluetooth Smart divējādas gatavības režīms: apvieno bezvadu tehnoloģiju Bluetooth Classic un Bluetooth SMART (Low Energy), lai izveidotu savienojumu ar jebkura veida datu vākšanas ierīci.
TruTargeting: automātiski nodrošina vislabāko precizitāti un attālumu līdz izvēlētajam mērķim.

Tehniskie dati:

 

Precizitāte distancei:

+ 2 ÷ 4 cm impulsu režīmā, + 1,5 mm fāžu režīmā.

Tipiski mērķi:

 

mērķa kvalitāti var ietekmēt atmosfēras apstākļi, piemēram, karstuma virmojums, putekļi, mērķa atstarošanās, šķērsvirziena leņķis pret mērķi un staru izplatība.

Slīpuma (inklinācijas) precizitāte:

+ 0,1 ° tipiski

Maksimālais attālums:

500 m impulsu tehnoloģijas režīmā,

100 m fāžu tehnoloģijas režīmā.

TruTargeting Adaptīvā izšķirtspēja:

0,00 m ar pulsa lāzeri līdz augstas kvalitātes mērķiem, 0,0 m ar pulsa lāzeri līdz zemas kvalitātes mērķiem.

Mērvienības:

Pēdas, metri, grādi, procentuālais slīpums

Barošana:

2 gab. AA tipa 1,5 V sārma baterijas


Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 geostar.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta