lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Tahimetri

C5 tahimetrs

C5 tahimetrs

kods:
ražotājs: Trimble
Uz pasūtījumu

Jautāt cenu


E-pasts: *
Kontakta tālrunis:

TRIMBLE C5 tahimetrs - DATU LAPA lejupielādējama ŠEIT

Galvenās priekšrocības:
Kompakts, viegls un izturīgs
Uzticama un spēcīga mehāniskā tehnoloģija
Viegli apgūt un pārvaldīt
Augsta putekļu un ūdens izturība
Nodrošināts ar augsta līmeņa apmācību, servisu un tehnisko atbalstu
Autofokuss

Viens no uzticamākajiem komandas biedriem
Viegls, kompakts Trimble® C5 tahimetrs nodrošina ar visu nepieciešamo darbu veikšanai visneiedomājamākās situācijās.

Viegli apgūstams un pārvaldāms

Ar nepieciešamajām funkcijām aprīkotā Trimble Digital Fieldbook™ programma nodrošina gan vienkāršu mērījumu veikšanu un saglabāšanu, gan vērienīgu aprēķinu un analīžu veikšanu tieši uz lauka. Lietotājiem, kas jau ir lietojuši Trimble Survey Controller™ programmu Trimble C5 un Trimble Access ļaus vienkārši paveikt darbu. Savienojumā ar Trimble Business Center programmu Trimble C5 būs vienkārši savietojams ar citiem mērījumiem, kas veikti ar Trimble instrumentiem, tai skaitā arī GNSS uztvērēji.

Izstrādāts, lai attīstītos
Izbaudi mērījumu iespēju ar liela attāluma bezreflektoru tālmēru - Trimble DR, kas dod iespēju samazināt mērījumu laiku, samazinot instrumenta uzstādīšanu, pielietojot augstas precizitātes tālmēru, nodrošinot ātrus un uzticamus mērījumus darba paveikšanai. Ar divām ātri samaināmām, ilgas darbības baterijām the Trimble C5 spēj strādāt bez pārtraukuma līdz pat 20 stundām. Tāpat tas ļauj lietotājam ātri samainīt baterijas, ja to līmenis ir nokrities. Nodrošināts ar pasaules klasesapmācību, servisu un tehnisko atbalstu.

Bezatstarotāja tehnoloģija
Trimble Direct Reflex (DR) bezatstarotāja tehnoloģija ļauj veikt mērījumus pat īpaši lielos attālumos. Grūti aizsniedzami vai nedroši mērķi nav šķērslis Trimble C5 instrumentam. Trimble C5 veic mērījumus ātri un droši nepasliktinot precizitāti.

Tālmērs, vizūras atsekošanas gaisma, Lāzera tēmeklis un optika uz vienas ass

Veicot mērījumus instrumenta stāvoklī loks pa labi vai loks pa kreisi, uzvizējot ar roku, ar Trimble C5 jūs uzmēriet to, ko redzat okulārā kā asu attēlu, lai nodrošinātu pilnīgu pārliecību par mērījumiem. Trimble C5 ir aprīkots ar firmas Nikon koaksiālo optiku.
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 geostar.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta