lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Kartogrāfijas un ĢIS GPS / GNSS

GNSS uztvērējs WiFi TDC 100

GNSS uztvērējs WiFi TDC 100

kods:
ražotājs: Trimble
Uz pasūtījumu
cena906.00 €
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 15.08.2020.
Noliktavas atlikumam ir informatīvs raksturs.
Trimble TDC100 ir pieejami divu veidu modeļi  - viens tikai ar WiFi funkcionalitāti un otrs ar WiFi un 4G modemu (SIM kartes).


VAI TĀ IR VIEDIERĪCE VAI GNSS UZTVĒRĒJS?
PATIESĪBĀ ABI DIVI.

Trimble® TDC100 ierīce apvieno viedierīces un Trimble GNSS datu uzkrājēja tehnoloģijas vienā izturīgā ierīcē. Tās unikālais dizains ir veidots tā, lai to varētu izmantot gan vides pārraudzībā, gan komunikāciju jomā un citur.

Izmanto vienu ierīci visām vajadzībām

Žonglēt ar vairākām ierīcēm vienlaicīgi nav viegls uzdevums, jo īpaši, ja tās nav speciāli būvētas rokas mērījumiem. ĢIS profesionāļiem ir nepieciešama viena ierīce visiem dabiem – datu vākšanai, zvanu veikšanai, informācijas pārsūtīšanai un citām vajadzībām. Tāpat šī iekārta ir ekonomiska, tas ir tieši tas , ko esat gaidījuši.

Gudrāka datu vākšana un pārsūtīšana

Trimble’s TDC100 uztvērējs piedāvā labāku GNSS kapacitāti, nekā jūsu viedierīce.
Iebūvētais GNSS uztvērējs dod 1.5 m GIS datu pozīcijas precizitāti reālajā laikā un atbalsta GPS, GLONASS un arī  Beidou satelītu sistēmas. Papildus iespējams izmantot SBAS korekcijas, kur tās vien ir pieejamsas.

Android platformas TDC100 ierīce ļauj izmantot mobilās aplikācijas, lai nodrošinātu darbplūsmu un vispārīgu pielietojumu. Darbam ar iekārtu var izmantot tādas aplikācijas, kā Trimble TerraFlex™, kā arī jebkuru citu aplikāciju, lai pielāgotu jebkura uzņēmuma darbplūsmai. Vienkārši lejupielādējiet aplikāciju no Google Play veikala jebkurā laikā, pat uz lauka.

Iekārtas savienojumi ļauj projekta darbiniekiem savstarpēji apmainīties ar informāciju reāllaikā. Izmantojot mākoņu datu glabātuves, kas pieejamas ar Trimble TerraFlex vai līdzīgām aplikācijām, vai vienkārši sazinieties ar darbiniekiem telefoniski (4G modelis). Efektīva komunikācija minimizē dīkstāvi un samazina atgriešanos objektā otrreiz.
Īpašu uzticams un efektīvs uz lauka

Tagad jūs variet ņemt savu viedierīci uz lauka bez bailēm, ka to nosmērēsiet, samērcēsiet vai sabojāsiet nejauši nometot. TDC100 iekārta ļaujs jums produktīvi strādāt jebkādos laika apstākļos:

►   IP-67 putekļu un ūdens izturība
►  Liels (5.3 collu) viegli lasāms ekrāns pat spilgtā saules gaismā un lietojot polarizētas saulesbrilles
►   Lietotāja maināmas baterijas ar standarta vai paplašināto iepilpību nodrošina darbu visu dienu
►  Integrēta kamera nodrošina georeferencētu attēlu uzņemšanu

Ne tikai jebkādu GIS datu vākšanai, bet gan GNSS dati ar Trimble uzticību

Gudra iekārta vienā ierīcē Trimble  TDC100 paver durvis kvalitatīvu GNSS datu vākšanas tehnoloģijai. Vāc datus ar pārliecību, ka tie ir pareizi un tieši tie, kas nepieciešami.

Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 geostar.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta