lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Eholoti

Eholots SonarMite OEM

Eholots SonarMite OEM

kods:
ražotājs: Ohmex
Uz pasūtījumu

Jautāt cenu


E-pasts: *
Kontakta tālrunis:

        SonarMite OEM eholota variants ir paredzēts daļēji pastāvīgai uzstādīšanai apsekošanas laivā. Galvenās atšķirība starp OEM versiju un klasisko BTC/SPX versiju, ir mazāki izmēri un tas, ka OEM versija nesatur iekšējo akumulatoru. Iekšēji SonarMite OEM ietver regulatoru, kas nodrošina darbu plašā līdzstrāvas ieejas spriegumu diapazonā -  no 7 līdz 32 V.
       Vairumā gadījumu šīs "melnās" kastes ir tradicionāla instrumenta samazināts variants bez vairākām pilnās sistēmas  funkcijām. SonarMite OEM paplašina šo ideju par izturīgu dizainu un minimālisma saskarni, lai izveidotu „Blue Box” sistēmu, kurā lietotāja interfeisu nodrošina integrēta programmatūra, kas darbojas portatīvajā datorā, un kas savienots caur Bluetooth saiti. Bezvadu tehnoloģijas izmantošana ļauj instrumentam būt ūdensizturīgam un to izmantot naidīgā vidē, bet jutīgākās datora funkcijas var atrast lietotājam draudzīgākā vidē līdz 50m attālumā no instrumenta.
       SonarMite OEM instruments izmanto to pašu „inteliģento” integrēto pārveidotāju tehnoloģiju, ko izmanto standarta SonarMite sistēmā, izmanto
 DSP metodes, sistēma sniedz arī kvalitātes vērtību, kas saistīta ar katru veikto dziļuma mērījumu. Programmatūra SonarMite “priekšējam galam” ir pieejama, lai palaist plašu ierīču diapazonā no Pocket PC līdz visai darbvirsmas sistēmām, kurās darbojas Windows operētājsistēma.

Specifikācija:
235 kHz aktīvas izstarotājs/uztvērējs
Ultraskaņas kūļa izplatīšdanās leņķis -  +/- 4 grādi
Darbības dziļuma diapazons no 0,3 m līdz 75 m (ierobežo programmatūra)
Precizitāte +/- 0,025 m (RMS)
Skaņas ātruma diapazons no 1400 līdz 1600 m / sek
Datu izvades biežums - 2 Hz
Ultraskaņas Ping ātrums no 3 līdz 6 Hz (atkarīgs no dziļuma)
Enerģijas patēriņš no 70 mA līdz 120 mA (atkarīgs no darba temperatūras)
Datu formāts (7 formāti) RS232C 4800 bauda 8 bitu 1 apstāšanās bits, bez paritātes
Darba temperatūra - no 0 līdz 45 grādiem pēc Celsija
Kopējais izmērs - 100 x 220 x 45 mm
Svars - 0,75 kg
Pirkumu grozs (0) - 0.00
Seko mums:
DIRcms
©2014 geostar.lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta