lat rus eng est lit
russitemail

GeoStar SIA

Mārupes iela 20, Rīga, LV-1002

67 615 233

Darba laiks: POTCP   9.00-17.30

   

Mērlatas ūdens līmeņa kontrolei

Ūdens līmeņa mērlatas no GoEcke, Vācija
 
Kā pirmās ir ūdens līmeņa kontroles mērlatas (lineāli) uz korozijas izturīga alumīnija sakausējuma pamatnes(AlMg2), ar krāsotu marķējumu. Tās ir pieejamas 1 m garas. Ja nepieciešams kontrolēt līmeņa maiņu lielāku par 1 m, tad jāpasūta mērlatas ar metru skaita atzīmi, kas atsevišķi jāpiesaka. Pasūtot jādefinē kontrolējamā līmeņa starpība, atbilstoši saņemot nepieciešamo latu skaitu.
Ja vairāk metru, tad ir tādas pašas ar metru atzīmi stūrī.
Fona krāsu var izvēlēties: baltu vai dzeltenu. Marķējums būs melns.
Vēl uz izvēli – 2 mm vai 3 mm bieza AlMg2 pamatne.

Kā otrās ir mērlatas ir no 1,5 mm tērauda un ar termoemaljas pārklājumu, kas to aizsargā no korozijas un ir tik gluda, ka uz tās praktiski nepieķeras netīrumi un tās neapaug ar aļģēm. Līdz ar to tās saglabājas tīras un nav problēmu ar ilgtermiņa nolasījumiem. Analogi kā ar iepriekšējām mērlatām - ja nepieciešams kontrolēt līmeņa maiņu lielāku par 1 m, tad jāpasūta mērlatas ar metru skaita atzīmi, kas atsevišķi jāpiesaka.
Tērauda latas ir ar termoemaljas pārklājumu ir uz izvēli: ar cm un E- skalu. Uz izvēli ir pieejamas 1 m garas un arī ar metra atzīmi. Ja Jums nepieciešams tikai 1 m, tad ir vajadzīga lata bez metru atzīmes. Ja vairāk metru, tad ir tādas pašas ar metru atzīmi stūrī.
Fona krāsu un marķējuma krāsas, kā redzams, arī var izvēlēties.
Vēl uz izvēli ir latas platums – 10 cm, 12 cm vai 15 cm.
Un arī latas forma – plakana vai U-veida.


Ir pieejamas arī lētas plastmasas mērlatas, bet tās ir pozicionētas kā īstermiņa mērījumu aprīkojums – tātad īsam mūžam, tādēļ tās nav piedāvājumā iekļautas. Bet piegādes iespējas ir.


Kā atsevišķi piepērkams ir papildinājums - stiprinājuma komplekts ar 1 m garu sliedi un divām stiprinājuma skrūvēm.

Basket (0) - 0.00
Follow Us:
DIRcms
©2014 geostar.lv All rights reserved